Pierwszy gabinet SmileSPA w Warszawie!

Pierwszy gabinet SmileSPA w Warszawie!

Kiedy wiosną SmileSPA było jeszcze tylko planem biznesowym niechlujnie nabazgranym na kartce papieru, wiedzieliśmy że gabinet w Warszawie jest jedynie kwestią czasu. Nie przypuszczaliśmy jednak wówczas, że nastąpi to tak szybko. Wiele czynników złożyło się na to, że wczoraj mogliśmy przeciąć przysłowiową wstęgę, rozbić szampana o burtę, czy cokolwiek robi się z gabinetem stomatologicznym, ale najważniejszym były liczne zapytania o to, kiedy to wreszcie nastąpi. Naszym partnerem, bo nie pokusimy się o dosłowne tłumaczenie angielskiego partner in crime, została mieszcząca się na Mokotowie klinika Supradent.

SmileSPA Warszawa

Wybór partnera jest niebywale istotny dla każdej ze ston. Dla SmileSPA najważniejszym kryterium było dobro i komfort pacjenta. Dlatego cieszymy się ze współpracy z tak ekskluzywnym gabinetem, jakim jest Supradent. To wyjątkowe miejsce, które daje nam pewność, iż nasi pacjenci będą traktowani wyjątkowo i z należytą pieczołowitością. Domeną tej kliniki jest stomatologia estetyczna, która przyciąga mnóstwo wielkoformatowych gwiazd. Na porządku dziennym jest wpisać się na wizytę pomiędzy dwiema osobami, które dzień wcześniej widziało się w telewizji lub na wielkim ekranie. Tak doborowe towarzystwo gwarantuje nieprzeciętną opiekę i to pozostaje dla nas priorytetem.

SmileSPA Warszawa

Pomimo ekskluzywności naszego warszawskiego partnera cena laserowego wybielania zębów w SmileSPA nie ulega zmianie i wciąż jest niezwykle atrakcyjna i konkurencyjna w przekroju polskiego oraz europejskiego rynku. Dokładny adres oraz mapę dojazdu do SmileSPA w Warszawie można znaleźć na stronie głównej naszej firmy bądź na samym dole tego wpisu. Jest to osiedle Biały Kamień w pobliżu Pól Mokotowskich, do którego jest świetny dojazd tramwajem – to tylko jeden przystanek od metra. Sama klinika posiada dodatkowo kilkanaście miejsc parkingowych.

SmileSPA Warszawa

Wierzymy w to, że połączenie know-how tak renomowanej kliniki jak Supradent z naszą metodą laserowego wybielania zębów i z naszymi cenami, zapewni naszym pacjentom maksymalnie wysoką jakość usługi oraz zadowolenia. Zapraszamy tym samym do korzystania z promocyjnej ceny zabiegu, który obejmuje między innymi skaling, piaskowanie, prowadzenie przed- i pozabiegowe przez doświadczonego stomatologa, najnowocześniejszy laser LED oraz wysokostężone żele do wybielania. Promocja trwać będzie do wyczerpania zapasów, warto więc rozważyć wizytę na stronie SmileSPA i rezerwację terminu zabiegu. Mamy nadzieję gościć czytelników tego bloga u siebie w gabinecie, do zobaczenia w SmileSPA Warszawa!

Proszę mieć na względzie, że cena promocyjna obowiązuje tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty za pośrednictwem SmileSPA.

facebooktwittergoogle_plusmailby feather