Konkurs Rafała Maślaka i efekty laserowego wybielania zębów

Konkurs Rafała Maślaka i efekty laserowego wybielania zębów

Uruchomienie naszego warszawskiego gabinetu SmileSPA na Mokotowie zbiegło się w czasie z pewnym wydarzeniem, które prawdopodobnie odmieniło życie mieszkanki Polkowic. Rafał Maślak, Mister Polski oraz uczestnik aktualnej edycji Tańca z Gwiazdami, ogłosił na swoim fanpage konkurs, którego zwycięzca miał mieć wybielone przez nas zęby. Wygrała go bardzo miła i skromna dziewczyna imieniem Magda, która po swój prezent przyjechała z drugiego końca Polski. Nie wiedziała jednak wówczas, że na miejscu czeka ją dodatkowa niespodzianka o imieniu Rafał.

Magda przyjechała do naszego gabinetu z i tak już zadbanymi zębami. Na zdjęciach poniżej widać jednak jaką różnicę robi laserowe wybielanie. Pacjentka przez cały czas się uśmiechała, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że trudno było lepiej wybrać w konkursie. Była zrelaksowana i nie miała żadnych skutków ubocznych. Po zabiegu stwierdziła, że fachowość obsługi oraz jej relacja z pacjentem jest wręcz wzorowa. To zasługa naszego partnera – kliniki Supradent, w której wykonujemy nasze zabiegi laserowego wybielania zębów.

SmileSPA Rafał Maślak

SmileSPA Rafał Maślak

Z Panem Rafałem Maślakiem będziemy się jeszcze widzieć przed jego startem w międzynarodowym konkursie męskiego piękna i urody. Zadbamy o to, aby miał najpiękniejsze zęby ze wszystkich uczestników. Czujemy się częścią tego teamu i trzymamy za Rafała kciuki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z których korzysta coraz więcej znanych osób. Pod tym adresem dowiecie się Państwo dlaczego to właśnie nas wybierą gwiazdy.

facebooktwittergoogle_plusmailby feather