Depilacja laserowa – nowoczesna metoda usuwania owłosienia w Gabinecie depilacja.pl!

Lato, jest to okres w którym znacznie częściej eksponujemy nasze części ciała, dbamy o to, aby nasza skóra wyglądała ładnie poprzez codzienną pielęgnację oraz usuwanie niechcianego owłosienia.  Najnowsze technologie pozwalają zminimalizować czas, który poświęcamy tym zabiegom. Jak to możliwe? Depilacja laserowa doskonale ułatwia codzienną troskę o piękną skórę poprzez trwałe usuwanie owłosienia, które przysparza wiele problemów.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej? Wiązka lasera przenika do głębi włosa niszcząc jego macierz (część, która odpowiada za wzrost) poprzez barwnik zawarty w mieszku. Pozwala to usuwać niechciane owłosienie przy takich schorzeniach jak zapalenia około mieszkowe oraz uciążliwe problemy z wrastającymi włosami.  Podczas pierwszego zabiegu pozbywamy się średnio około 20-30% włosów.  Im włos jest grubszy i ciemniejszy tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy. Efekty uzyskujemy po około 3 tygodniach od pierwszego zabiegu, a  kolejne SERIE wykonujemy w przedziałach od 6 do 10 tygodni.

Bolesność podczas zabiegu jest kwestią indywidualną. Dzięki systemowi chłodzenia oraz zastosowania próżni w Laserze Light Sheer Duet w Gabinecie depilacja.pl odczucia bólu podczas wykonywania zabiegu nie są aż tak wyraziste. Przy stosowaniu odpowiednich preparatów obrzęki po zabiegowe nie sprawiają większych kłopotów. Zaczerwienie ustępuje zazwyczaj w dniu wykonywanego zabiegu. Jak się o tym przekonać? Oferta gabinetu Depilacja.pl pozwala na skorzystanie z bezpłatnej próby laserowej, która pozwala na określenie tego, jak skóra przyjmuje działanie lasera.

Przeciwwskazaniami do zabiegu jest przede wszystkim ciąża oraz okres karmienia piersią. Dodatkowo przy laseroterapii wyklucza się wszystkie środki światłouczulające (np. terapia witaminą A) czy też środki ziołowe, takie jak dziurawiec czy nagietek. Warto zaznaczyć, iż osoby, które borykają się z problemami dermatologicznymi skóry (np. bielactwo czy łuszczyca) również wykluczone są z zabiegu laseroterapii.

IPL a Laser Diodowy. Obecnie wiele gabinetów oferuje zabiegi z wykorzystaniem IPL, który znacznie różni się od działania laserów diodowych. Wiązka lasera działa wybiórczo na włos niszcząc część odpowiedzialną za jego wzrost, a lampa ksenonowa (IPL nie jest laserem) ma rozproszoną wiązkę światła, która niszczy również tkankę znajdującą się w okolicy owłosienia. Powoduje to znacznie większą bolesność podczas zabiegu oraz mniejszą skuteczność w usuwaniu owłosienia.

Wiele gabinetów oferuje zabiegi z laseroterapii, jak wybrać najodpowiedniejszy? Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalny sprzęt. Laser Light Sheer Duet jest obecnie jednym z najpopularniejszych diodowych laserów w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia. Poprzez  swoje działanie trafia wybiórczo we włos, nie powodując uszkodzeń delikatnej skóry, dzięki temu może być stosowany we wrażliwych miejscach takich jak bikini, wąsik, czy broda.  Kolejną ważną kwestią jest odpowiednio wykwalifikowany personel, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Gabinet Depilacja.plmieszczący się na Warszawskim Mokotowie przedstawia unikatową ofertę darmowego zabiegu depilacji laserowej na pachy, który połączony jest z bezpłatną konsultacją oraz próbą laserową. Niemożliwe? Tylko w tym Gabinecie możemy bez dodatkowych opłat przetestować jakość świadczonych usług i przekonać się jak działa Light Sheer Duet oraz jakie uzyskujemy efekty po zabiegu.

 

logo_a

facebooktwittergoogle_plusmailby feather